آتش سوزی در 2 موضع ارتش لبنان و یونیفل در پی حملات صهیونیست ها

آتش سوزی در 2 موضع ارتش لبنان و یونیفل در پی حملات صهیونیست ها

منابع خبری از وقوع آتش سوزی گسترده در 2 مواضع متعلق به ارتش لبنان و نیروهای یونیفل در اطراف «میس الجبل» در نزدیکی خط آبی خبر دادند.

به گزارش تینار، خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد که آتش سوزی گسترده ای در برابر شهرک المناره در اطراف «میسل الجبل» در نزدیکی خط آبی در مرزهای جنوب لبنان و اراضی اشغالی به وقوع پیوسته است.

وی در ادامه افزود تیم دفاع شهری لبنان به همراه نهادهای بهداشتی، ارتش و نیروهای یونیفل درحال تلاش برای اطفای حریق هستند.

در همین رابطه، رسانه های لبنان گزارش دادند که تیم های اطفای حریق تلاش زیادی برای خاموش کردن آتش سوزی بزرگی که در مرزهای شهرک های میس الجبل و حولا در نزدیکی «المناره» رخ داده است، انجام می دهند.

در همین راستا، نجیب میقاتی، نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان تصریح کرد تماس های دیپلماتیک، لبنان را از خطرات برنامه های اسراییل برای توسعه جنگ در سراسر منطقه در امان نگه داشته است.

از سوی دیگر، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین و مقاومت قهرمانانه آنها، رزمندگان مقاومت اسلامی در ساعت 2:00 بعد از ظهر شنبه به وقت محلی پایگاه «السماقه» در تپه های «کفرشوبا» لبنان را با تسلیحات مناسب و به طور مستقیم هدف قرار دادند.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین های اشغالی فلسطین از زمان شروع عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین و جنگ غزه، شاهد حملات متقابل حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان تاکید دارد تا زمان توقف جنگ غزه حملاتش علیه رژیم صهیونیستی را متوقف نمی کند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی در 2 موضع ارتش لبنان و یونیفل در پی حملات صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی در 2 موضع ارتش لبنان و یونیفل در پی حملات صهیونیست ها"، کلیک کنید.