آغاز اولین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1403

آغاز اولین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1403

گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (دوشنبه) طرح فروش فوق العاده وانت آریسان دوگانه سوز که مجهز به استاندارد های 85گانه است را با قیمت مصوب 413 میلیون 713 هزار و 800 تومان را تا زمان تکمیل ظرفیت اجرایی می کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تینار، این گروه خودروسازی در راستای ایجاد امکان ثبت نام در نمایندگی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از امروز (دوشنبه) امکان خرید وانت آریسان دوگانه سوز مجهز به استاندارد های اجباری سال 1403 (استادارد های 85گانه) را از طریق نمایندگی های این گروه خودروسازی آغاز می کند.

مشتریان به منظور ثبت نام می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به ثبت نام این محصول اقدام کنند.

گفتنی است مهلت ثبت نام از امروز (20 فروردین ماه) آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. مشتریان می توانند، پیش از مراجعه به نمایندگی در صورتی که پروفایل کاربری در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو ندارند، اقدام به ثبت نام و ایجاد نام کاربری و رمز عبور کنند.

وانت آریسان دوگانه سوز مجهز به استاندارد های اجباری سال 1403، با قیمت 413 میلیون و 713 هزار و 800 تومان در رنگ های سفید، مشکلی متالیک، نقره ای متالیک و خاکستری متالیک، با موعد تحویل حداکثر 90 روزه، عرضه می شود.

جدول

از محدودیت های مشارکت در این طرح فروش فوق العاده گروه صنعتی یاران خودرو می توان به محدودیت هر کد ملی برای یک خرید، مالکیت تلفن همراه به نام متقاضی، عدم امکان صلح و ثبت نام برای افراد حقیقی نام برد؛ بنابراین عدم پلاک انتظامی فعال و عدم خرید 48 ماه از خودروسازان، محدودیت ثبت نام نخواهد بود. ضمن اینکه این طرح فروش ویژه متقاضیان عادی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز اولین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1403" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز اولین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1403"، کلیک کنید.