آغاز به کار پروژه زیر گذر میدان سپاه در سال جدید

آغاز به کار پروژه زیر گذر میدان سپاه در سال جدید

شهردار منطقه 7 و مدیران شهری صبح امروز از میدان سپاه بازدید کرد و آخرین سناریوهای پیش روی میدان سپاه جهت اجرای پروژه مهم زیرگذر میدان سپاه را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش تینار، صبح امروز نصرالله آبادیان شهردار منطقه 7 و مدیران شهری  در راستای نظارت بر چگونگی آغاز عملیات اجرایی از میدان سپاه بازدید کرد و در جلسه ای میدانی که با نهادهای ذیربط در این باره برگزار شده بود شرکت کرد.

آبادیان در مورد جزییات بازدید با تاکید بر اینکه این بازدید میدانی با حضور سرهنگ موسوی پور، رییس پلیس راهور تهران بزرگ، سرکلانتر بزرگراه های تهران ، سرکلانتر مرکزی تهران، طراح و مشاور طرح ، نماینده سازمان فنی مهندسی و عمران شهرداری تهران و مدیر این پروژه برگزار شد گفت: در مورد مسیرهای جایگزین برای خودروهایی که از این معبر استفاده می کنند، بحث و گفتگو شد و اعضا ، طرح های خود را ارایه دادند و قرار شد اصلاحاتی در سناریوی مورد توافق  انجام شود تا کار در سال جدید آغاز شود.

وی ادامه داد: تلاش شهرداری این است که بخش های سخت و حساس این پروژه در روزهای انجام شود که ترافیک کمتری را در شهر شاهد هستیم.

آبادیان درباره مدت اجرای این پروژه گفت: صفر تا 100 این پروژه بین 12 تا 15 ماه طول خواهد کشید و در صورت عدم بوجود آمدن شرایط خاص و غیرمنتظره و حمایت های لازم امکان اتمام زودتر پروژه متصور می باشد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز به کار پروژه زیر گذر میدان سپاه در سال جدید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز به کار پروژه زیر گذر میدان سپاه در سال جدید"، کلیک کنید.