آغاز فرایند انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه

آغاز فرایند انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با اعلام برگزاری بیست ودومین جشنواره انتخاب بازنشسته و مستمری بگیر نمونه تامین اجتماعی، گفت: بیش از چهار میلیون نفر بازنشسته و مستمری بگیر فرهیخته در کشور تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی قرار دارند که همه این افراد می توانند در رقابت انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سازمان تامین اجتماعی شرکت کنند.

به گزارش تینار، محسن تقیانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت رییس جمهور مردمی و خدمتگزار و هییت همراه و با اشاره به حضور حماسی و گسترده مردم در تشییع پیکر پاک ایشان و همراهانشان که نوعی قدردانی از شهدای خدمت بود، گفت: بیست ودومین جشنواره انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه در سال جاری از سوی سازمان تامین اجتماعی و با هدف تکریم و ارج نهادن به جایگاه والای این قشر برگزار می شود.

وی افزود: در این دوره از جشنواره، شاخص هایی از جمله کارآفرینی و ایجاد اشتغال در دوران بازنشستگی، موفقیت های علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری، فعالیت ها و موفقیت های قرآنی، تعداد فرزندان، ایثارگری، تدریس در مراکز علمی و دانشگاهی، پیشرفت های تحصیلی و مشارکت در امور عام المنفعه، خیریه، جهادی و فرهنگی برای انتخاب بازنشستگان نمونه در نظر گرفته شده است.

تقیانی، موفقیت های تحصیلی، ورزشی، فرهنگی و هنری و قرآنی فرزندان بازنشستگان و مستمری بگیران را از دیگر شاخص های تاثیرگذار در فرایند انخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه عنوان کرد و گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره تا روز شنبه 20 تیرماه سال جاری (1403) فرصت دارند تا با مراجعه به تارنمای رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir یا حوزه های روابط عمومی و امور فرهنگی شعب تامین اجتماعی، مدیریت های درمان، ادارات کل تامین اجتماعی و همچنین کانون های بازنشستگی استان ها ثبت نام خود در این جشنواره را نهایی کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در این جشنواره مقرر است از 200 نفر از بازنشستگان نمونه در استان ها تقدیر شده و از بین آنها 15 نفر به عنوان بازنشسته و مستمری بگیر نمونه کشوری انتخاب و طی مراسمی با حضور مقامات کشوری تقدیر خواهند شد، خاطرنشان کرد: سازوکارهای لازم در راستای برگزاری هر چه بهتر و حضور گسترده این قشر معزز در جشنواره مذکور فراهم شده و همه بخش های سازمان برای برگزاری باشکوه این جشنواره خود را آماده کرده اند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز فرایند انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز فرایند انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه"، کلیک کنید.