آغاز مانورهای دریایی ناتو در نزدیکی سیسیل

آغاز مانورهای دریایی ناتو در نزدیکی سیسیل

هفت زیردریایی از شش کشور عضو ناتو شامل یونان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه و ایالات متحده مانورهایی تحت عنوان «داینامیک مانتا 24» (Dynamic Manta 24) را در سواحل سیسیل آغاز کردند.

به گزارش تینار، این تمرین های نظامی که از امروز (دوشنبه) آغاز شده، از جمله شامل مانورهای تعقیب و گریز و بهبود آمادگی خدمه در برابر تهدیدات زیر آبی میان 9 کشور عضو ناتو شامل انگلیس، کانادا، آلمان، یونان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه و ایالات متحده است. این بزرگ ترین رزمایش نظامی ضد زیردریایی این اتحاد نظامی با حضور زیردریایی ها و کشتی ها و دیگر تجهیزات کشورهای عضو است.

به نقل از یورونیوز، این رزمایش که توسط نیروی دریایی ایتالیا سازماندهی شده است، شامل پشتیبانی از هواپیماهای گشت دریایی و کشتی های سطحی و تقویت قابلیت های سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در دریای مدیترانه است.

در نیمه اول سال 2024، ناتو همچنین یک سری تمرینات تحت عنوان Steadfast Defender-24 برگزار می کند. لهستان یکی از کشورهای میزبان است و تعداد قابل توجهی از سربازان و تجهیزات متحدان را در خاک خود میزبانی خواهد کرد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز مانورهای دریایی ناتو در نزدیکی سیسیل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز مانورهای دریایی ناتو در نزدیکی سیسیل"، کلیک کنید.