آل پاچینو در مستندترین جن گیری تاریخ آمریکا + جزییات

آل پاچینو در مستندترین جن گیری تاریخ آمریکا + جزییات

آفتاب نیوز :

آل پاچینو و دن استیونز در فیلم ترسناکی درباره جن گیری با عنوان «آیین» به کارگردانی دیوید میدل با یکدیگر همکاری می کنند. فیلمنامه «آیین» توسط دیوید میدل و انریکو ناتال نوشته شده و اندرو استیونز، میچل ولش و ناتال تهیه کننده آن هستند. اشلی گرین و ابیگیل کوون دیگر بازیگران فیلم را تشکیل داده اند.

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی و درباره 2 کشیش است؛ یکی از آن ها (استیونز) ایمان خود را زیر سوال برده و دیگری (پاچینو) در حال حسابرسی با گذشته پر دردسر خود است. آن ها باید فارغ از تفاوت هایشان یک زن جوان تسخیر شده را در مجموعه ای از حوادث خطرناک نجات دهند. جن گیری این فیلم تصویری واقعی از، اما اشمیت را ارایه می کند. پرونده این زن آمریکایی مستندترین جن گیری در تاریخ آمریکاست.

فیلمبرداری این فیلم ژانویه امسال در می سی سی پی انجام شده و «XYZ فیلمز» حقوق جهانی این فیلم را به دست آورده و قصد دارد آن را سال 2025 اکران کند و برای توزیع بین المللی آن در بازار کن برنامه ریزی کرده است.

پاچینو پروژه های متعددی در دست دارد که «مودی» فیلم زندگینامه ای به کارگردانی جانی دپ درباره زندگی هنرمند ایتالیایی آمادیو مودیلیانی از جمله آن هاست. استیونز هم بازیگر 2 فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» و «ابیگیل» است که در حال اکران هستند.

آخرین فیلم میدل، «کشتن کِنِت چمبرلین» در سال 2019 در سینما ها اکران و با تحسین منتقدان مواجه شد و نامزدی چندین جایزه از جمله ایندیپندنت اسپرایت و گاتهام را به دست آورد. ناتال شریک میدل و او هم از تیم سازنده همین فیلم است و تهیه کنندگی، تدوین و بازی در آن را برعهده داشت. همکاری های میدل و ناتال بیش از 12 جایزه جشنواره های مختلف سینمایی، 3 نامزدی جایزه اسپرایت و یک نامزدی جایزه گاتهام دریافت کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آل پاچینو در مستندترین جن گیری تاریخ آمریکا + جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آل پاچینو در مستندترین جن گیری تاریخ آمریکا + جزییات"، کلیک کنید.