آماده باش کامل اورژانس در جشن های نیمه شعبان/ استقرار ویژه در قم و جمکران

آماده باش کامل اورژانس در جشن های نیمه شعبان/ استقرار ویژه در قم و جمکران

رییس سازمان اورژانس کشور از آمادگی کامل این سازمان برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان طرح «منتظران ظهور» خبر داد.

جعفر میعادفر در گفت وگو با تینار درباره حضور اورژانس در طرح ملی «منتظران ظهور» گفت: هفته گذشته جلسه ای در استانداری شهر قم برگزار شد و همه دست اندرکاران برگزاری این مراسم، برنامه ریزی های لازم را انجام دادند. همچنین در این طرح از استان های همجوار نیز برای برگزاری هرچه بهتر این طرح کمک گرفته می شود.

وی افزود: از آنجایی که پیش بینی می شود بین سه تا چهار میلیون جمعیت در راهپیمایی از حرم حضرت معصومه(ص) تا مسجد جمکران حضور پیدا کنند تمام اقدامات مورد نیاز طراحی شده است.

رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اقدامات انجام شده ادامه داد: اورژانس به عنوان نماینده وزارت بهداشت در این طرح حضور دارد و با جمعیت هلال احمر در زمینه خدمات درمانی به شرکت کنندگان در این پیاده روی خدمت رسانی می کنند.

میعادفر درباره تجهیزات مدنظر اورژانس گفت: در طول این مسیر، درمانگاه و بیمارستان صحرایی برپا شده است. همچنین شش دستگاه اتوبوس آمبولانس و  20 دستگاه موتورلانس نیز مستقر شده اند.

وی افزود: همچنین تیم های واکنش سریع و افراد پیاده با کوله پشتی های جامپ بگ(کوله پشتی کمک های اولیه اورژانس) در سراسر مسیر همراه راهپیمایان عزیز خواهند تا اگر کسی نیاز به کمک داشت سریع به محل برسند.

رییس سازمان اورژانس کشور از آمادگی کامل اورژانس برای برگزاری هرچه بهتر و سلامت تر این راهپیمایی عظیم خبر داد و تاکید کرد: هر فردی که نیاز به خدمات درمانی و اورژانسی پیدا کنند؛ تکنسین های اورژانس سریعا خود را به بالای سر بیمار می رسانند و ما از تمام نیروی خود برای کمک به افراد حاضر استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: علاوه بر آن اورژانس در سراسر کشور نیز از آمادگی کامل برخوردار است و در اطراف محل های برگزاری جشن ها در نقاط مختلف کشور نیز مستقر خواهیم شد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش کامل اورژانس در جشن های نیمه شعبان/ استقرار ویژه در قم و جمکران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش کامل اورژانس در جشن های نیمه شعبان/ استقرار ویژه در قم و جمکران"، کلیک کنید.