آمریکا : ما اطلاعی در مورد تاریخ حمله اسراییل به رفح نداریم

آمریکا : ما اطلاعی در مورد تاریخ حمله اسراییل به رفح نداریم

به گزارش تینار، متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز دوشنبه ادعا کرد که واشنگتن در مورد تاریخ حمله اسراییل به رفح اطلاعی ندارد.

میلر در یک نشست مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که واشنگتن به هیچ وجه نمی خواهد شاهد تهاجم گسترده به رفح به عنوان آخرین پناهگاه آوارگان فلسطینی در غزه باشد.

به گزارش ایرنا از “الجزیره انگلیسی” میلر توضیح داد: «ما برای اسراییل روشن کرده ایم که به اعتقاد ما تهاجم نظامی همه جانبه به رفح تاثیر بسیار مضری بر این غیرنظامیان خواهد داشت و در نهایت به امنیت اسراییل آسیب خواهد رساند.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) از توافق مقامات این رژیم بر سر زمان حمله زمینی به رفع در جنوب نوار غزه خبر داد.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این باره گفت: برسر تاریخ ورود ارتش اسراییل به شهر رفح در نوار غزه توافق شده است.

در همین راستا، «یسراییل کاتس» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نیز گفت: اگر توافق برای تبادل اسرا حاصل نشود، خواهید دید که ارتش با چه سرعتی به سمت رفح حرکت می کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی تهدید به حمله به رفع کرده است که یکشنبه به دعوت مصر، هیاتی از حماس و رژیم صهیونیستی برای شرکت در مذاکرات مربوط به آتش بس در غزه راهی قاهره شد.

به گفته منابع مصری، در مذاکرات قاهره رییس سازمان سیا و نخست وزیر قطر هم حضور دارند.

«اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی حماس تاکید کرده است که هر گونه مذاکره ای باید شامل برقراری آتش بس دایم و عقب نشینی کامل اشغالگران از غزه باشد.

هیات های حماس و رژیم صهیونیستی اواسط اسفند مذاکره درباره برقراری آتش بس در نوار غزه و مبادله اسیران در قاهره پایتخت مصر را آغاز کردند.

این مذاکرات پنجشنبه 17 اسفندماه بدون هیچ نتیجه ای به پایان رسید.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا : ما اطلاعی در مورد تاریخ حمله اسراییل به رفح نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا : ما اطلاعی در مورد تاریخ حمله اسراییل به رفح نداریم"، کلیک کنید.