آکسیوس: بایدن نظرسنجی ها را قبول ندارد

آکسیوس: بایدن نظرسنجی ها را قبول ندارد

به گزارش تینار به نقل از تینار، نشریه آمریکایی آکسیوس به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید گزارش داد «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2024 این کشور نظرسنجی هایی که عملکرد او را ضعیف تر از رقبایش ارزیابی می کنند، قبول ندارند.

به گزارش خبرگزاری آکسیوس، بایدن و بسیاری از مشاورانش واقعاً فکر می کنند نظرسنجی ها نمایانگر واقعیت میدان نیست و نمی توان برای پیش بینی نتیجه انتخابات امسال ایالات متحده به آن ها اتکا کرد.

بااین حال، گرچه بایدن سعی دارد به تیم خود اطمینان دهد که عملکردش در انتخابات به مراتب بهتر از نتایج نظرسنجی ها خواهد بود، اما بااین حال او بادقت نظرسنجی ها را دنبال و نتایج را بررسی می کند.

تازه ترین نظرسنجی انجام شده درباره انتخابات آمریکا، نظرسنجی مشترک نیویورک تایمز، کالج سیه نا و روزنامه «فیلادلفیا اینکوایرر» در روز دوشنبه نشان داد که «دونالد ترامپ» در پنج ایالت از 6 ایالت سرنوشت ساز آمریکا محبوبیت بیشتری نسبت به بایدن دارد.

نظرسنجی نیویورک تایمز همچنین نشان داد 13 درصد از کسانی که در انتخابات 2020 به بایدن رای داده بودند، در انتخابات آتی به او رای نخواهند داد. آن ها اعلام کردند سیاست خارجه بایدن و حمایت او از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه اصلی ترین عامل این تصمیم گیری است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آکسیوس: بایدن نظرسنجی ها را قبول ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آکسیوس: بایدن نظرسنجی ها را قبول ندارد"، کلیک کنید.