ابطال تمامی پروازهای فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

ابطال تمامی پروازهای فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، ایمان صدری صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز میزبان 6 پرواز به فرودگاه بیرجند بودیم که کلیه پروازهای ورودی و خروجی به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی ابطال شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های خراسان جنوبی افزود: پرواز هواپیمایی پارس ایر در مسیر تهران-بیرجند-تهران که مقرر بود ساعت 04:00 از تهران و ساعت 06:00 از بیرجند انجام شود ابطال شده است.

وی گفت: همچنین پرواز هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران-بیرجند-مشهد که مقرر بود ساعت 07:20 از تهران و ساعت 09:35 از بیرجند به مشهد و همچنین ساعت 11:35 از مشهد به بیرجند و ساعت 13:20 از بیرجند به سمت تهران انجام شود به دلیل شرایط نامساعد جوی ابطال شد.

صدری اظهار کرد: فردا پنج شنبه و جمعه بامداد، دو پرواز شرکت های هواپیمایی اروان و پارس ایر در مسیر تهران-بیرجند-تهران برقرار خواهد بود که امیدواریم در صورت بهبود شرایط جوی بتوانیم میزبان این دو پرواز باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابطال تمامی پروازهای فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابطال تمامی پروازهای فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.