اتفاقی که هواداران پرسپولیس را به سمت «اوسمار» سرازیر کرد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، گیورگی گولسیانی پس از حضور در بازی دوستانه گرجستان مقابل مونته نگرو که با پیروزی سه بر یک گرجی ها به اتمام رسید حضور موفق داشت تا روی گل دوم تیمش نیز تاثیرگذار باشد.

مدافع پرسپولیس پس از این دیدار در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عنوان کرد: «حضور در تیم ملی افتخار بزرگی بود. تقریبا در تمام دوران حرفه ای منتظر این لحظه بودم. از کسانی که این فرصت فراموش نشدنی را به من دادند متشکرم. از کسانی که هرگز دست از باور به من برنداشتند، متشکرم. از باشگاه و هم تیمی هایم که همیشه از من حمایت می کردند متشکرم! اکنون، ما باید برای یورو 2024 آماده شویم، این اولین تجربه ما خواهد بود و می خواهیم تا جایی که می توانیم بیشتر به دست آوریم!»

پس از این پست هم اوسمار ویه را سرمربی سرخپوشان که توانست پرسپولیس را به قهرمانی در لیگ بیست و سوم برساند برای او یادداشت نوشت و عنوان کرد: «تبریک می گویم گیو؛ تو لیاقتش را داشتی!»

اتفاقی که هواداران پرسپولیس را به سمت «اوسمار» سرازیر کرد

همین گفت و گو کافی بود تا هواداران پرسپولیس به صفحه گولسیانی هجوم آورده و بارها از اوسمار بخواهند قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند.

این در حالی است که مرد برزیلی مشورت با همسرش را برای تمدید قرارداد با پرسپولیس مطرح کرده است و تا پنجشنبه هفته جاری نیز برای پاسخ به باشگاه زمان خواسته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتفاقی که هواداران پرسپولیس را به سمت «اوسمار» سرازیر کرد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتفاقی که هواداران پرسپولیس را به سمت «اوسمار» سرازیر کرد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.