اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» به صحنه می رود

اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» به صحنه می رود

اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» با تکنوازی سه تار محمدجواد احمدزاده و دو نوازی قانون و تنبک بهار امرالهی و امیرحسین حسین خواه، پنجشنبه 30 فروردین در آموزشگاه موسیقی «هترا» به صحنه می رود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تینار، اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» با تکنوازی سه تار محمدجواد احمدزاده و دو نوازی قانون و تنبک بهار امرالهی و امیرحسین حسن خواه، پنجشنبه فروردین  30 فروردین ساعت 18 در آموزشگاه موسیقی «هترا» به صحنه می رود.
محمدجواد احمدزاده، آهنگساز و نوازنده ساز سه تار، دارای کارشناسی موسیقی ایرانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و برگزیده پنج دوره از جشنواره ملی موسیقی جوان، در این کنسرت به اجرای قطعات خود خواهد پرداخت. 

بهار امرالهی، نوازنده ساز قانون و آهنگساز، دارای کارشناس موسیقی ایرانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، برگزیده برتر دو دوره برتر جشنواره ملی موسیقی جوان و آهنگساز آلبوم «نهانی» در این کنسرت به همراه ساز تنبک اجرای قطعات خود خواهد پرداخت. 
امیرحسین حسین خواه، نوازنده ساز تار و تنبک، دارای کارشناسی نوازندگی از دانشگاه هنر تهران در این کنسرت به همراه ساز قانون به اجرای قطعات خود خواهد پرداخت. 

اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» پنجشنبه 30 فروردین از ساعت 18 در آموزشگاه موسیقی «هترا» به نشانی تهران، یوسف آباد، خ فتحی شقاقی بین بیستون و جهانمهر، پلاک 82 برگزار می شود. علاقه مندان می توانند بلیت های این کنسرت را از طریق سایت tiwall.com تهیه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» به صحنه می رود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» به صحنه می رود"، کلیک کنید.