ارتش اسرائیل بعد از عملیات رفح وارد مرحله سوم می‌شود

ارتش اسرائیل بعد از عملیات رفح وارد مرحله سوم می‌شود

روزنامه عبری نوشت ارتش رژیم صهیونیستی بعد از پایان عملیات رفح وارد مرحله سوم جنگ خود علیه نوار غزه خواهد شد.

به گزارش تینار، برخی منابع صهیونیستی اعلام کردند ارتش این رژیم بعد از پایان عملیات رفح به مرحله سوم منتقل خواهد شد.

این منابع به روزنامه معاریو گفتند پیش‌بینی می‌شود که کابینه رژیم صهیونیستی  بعد از پایان مرحله رفح، تصمیمی را درباره انتقال به مرحله«ج» اتخاذ کند.

این روزنامه افزود: این مرحله شامل حملات متمرکز در کل نوار غزه می‌شود.

حملات رژیم صهیونیستی به رفح به رغم مخالفت‌ بسیاری از کشورها از ششم مه کلید خورد و منطقه شرقی رفح مورد حملات هوایی و زمینی ارتش رژیم اسرائیل قرار گرفت. این منطقه پناهگاهی برای فلسطینیان آواره محسوب می‌شد، چراکه از همان ابتدای جنگ، خود اسرائیل با انتشار اعلامیه‌هایی از فلسطینی‌ها خواسته بود به سمت جنوب بروند و زمانی‌که خان‌یونس منطقه جنگی بود، رژیم صهیونیستی از مردم خواست به رفح پناه ببرند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش اسرائیل بعد از عملیات رفح وارد مرحله سوم می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش اسرائیل بعد از عملیات رفح وارد مرحله سوم می‌شود"، کلیک کنید.