استعفای مقام ارشد اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی

استعفای مقام ارشد اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی

منابع رسانه ای امروز (پنج شنبه) از استعفای مقام ارشد اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی به دلیل مسیولیت در شکست مقابل مقاومت خبر دادند.

به گزارش تینار، «عمیت ساعر» رییس تیپ تحقیقات در سازمان اطلاعات نظامی ارتش رژیم اسراییل (امان) با برعهده گرفتن مسیولیت شکست اطلاعاتی این رژیم در حمله حماس در روز 7 اکتبر، از سمت خود استعفا کرد.

طبق گزارش خبرگزاری سما، این دومین استعفاء در تیپ تحقیقاتی امان طی چند ماه اخیر است.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه ای» ادعایی آن ارزیابی می کنند.

عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین در کنار دستاوردهای نظامی، منجر به نمایان شدن کوه یخ اختلافات سیاسی میان مقامات رژیم صهیونیستی شده است؛ طوری که کمتر روزی را می توان دید که صهیونیست ها به یکدیگر نمی تازند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استعفای مقام ارشد اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استعفای مقام ارشد اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.