استفاده از تولیدات 7 رشته صنایع دستی در سفره هفت سین

استفاده از تولیدات 7 رشته صنایع دستی در سفره هفت سین

به گزارش تینار لرستان ، معاون صنایع دستی لرستان گفت: با هدف معرفی بیشتر صنایع دستی استان، در سفره هفت سین نوروزی قلعه فلک الافلاک، تولیدات 7 رشته صنایع دستی استان استفاده شده است.

عباس حمزه ای گفت: برای معرفی هرچه بیشتر صنایع دستی و حمایت از هنرمندان این استان از 7 رشته صنایع دستی شامل سبدبافی، کپو بافی، البسه محلی اقوام لر، نقاشی روی شیشه، منبت چوب، نقاشی روی چوب و ماشته استفاده شده است.

وی افزود: این سفره هفت سین با توجه به آداب و رسوم و فرهنگ غنی مردم لرستان در متراژ ده متر مربع با استفاده از مواد طبیعی در فضای زیبا بازارچه صنایع دستی واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی قلعه فلک الافلاک چیده شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از تولیدات 7 رشته صنایع دستی در سفره هفت سین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از تولیدات 7 رشته صنایع دستی در سفره هفت سین"، کلیک کنید.