استفاده از ظرفیت مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی نقش کلیدی دارد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

استفاده از ظرفیت مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی نقش کلیدی دارد - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، محمد عباسی ظهر سه شنبه در نشست مشترک شورای اجتماعی و کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان مرکزی اظهار کرد: دشمن از تمام توان خود برای به انحراف کشیدن جوانان کشورمان بهره گیری می کند و ضروری است تمام دستگاه ها به صورت مرتب و مستمر هرماه نشست ها و کمیسیون های مختلفی برای این موضوع تشکیل و پیگیری کنند.

رییس سازمان امور اجتماعی کشور تصریح کرد: دشمن طی سال های اخیر سعی کرده با جنگ ترکیبی، اغتشاشات را گسترش دهد اما با هوشیاری مردم این فتنه ها خاموش شده است.

عباسی بیان کرد: امام راحل ادبیات گفتمان جهانی را تغییر داد چراکه برنامه دشمن در همه کشورهای اسلامی کم رنگ کردن مذهب تشیع بود و از نگاه استکبار جهانی شیعه جرم بزرگی است و باید با آن مقابله می کنند.

وی با اشاره به اولویت قرار دادن مسایل اجتماعی در دانشگاه های کشور، اظهار کرد: دشمن تاکنون موفقیتی در مسایل اجتماعی نداشته و در ایران اسلامی نیز پاسخ قدرتمندی به تمام فتنه های دشمن داده شده است.

رییس سازمان امور اجتماعی کشور افزود: سر منشا اینترنت در وزرات دفاع آمریکا است و دشمن در چند سال اخیر تلاش کرده آموزش هایی در فضای مجازی به نسل جدید ارایه کند که تاثیرگذار بوده است و باید در راستای رفع این مشکل تدابیری اندیشیده شود.

عباسی افزود: رهبر معظم انقلاب از اقدام دشمن به عنوان شبیه خون فرهنگی یاد کردند و از آسیب های اجتماعی به عنوان بزرگ ترین خطر علیه ایران اسلامی یاد کردند.

وی بر شناسایی نقاط حادثه خیر فرهنگی تاکید کرد و گفت: همه سکونتگاه های بحرانی در نقاط حاشیه شهر قرار دارد بنابراین تمام دستگاه ها باید ظرفیت و امکانات خود را در راستای کاهش مسایل اجتماعی بکار گیرند.

رییس سازمان امور اجتماعی کشور بیان کرد: استفاده از ظرفیت مردمی برای کاهش و مقابله با آسیب های یک اقدام اثر گذار است و امید است سایر دستگاه های اجرایی در راستای تحقق این مهم که مورد انتظار حاکمیت است موفق عمل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از ظرفیت مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی نقش کلیدی دارد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از ظرفیت مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی نقش کلیدی دارد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.