استقبال آنروا از حمایت بین المللی برای تامین غذا به غزه

استقبال آنروا از حمایت بین المللی برای تامین غذا به غزه

کمیسر کل آژانس امدادرسانی و کاریابی آوارگان فلسطینی (آنروا) از حمایت جامعه مدنی و بین المللی از تلاش های آژانس برای تامین غذا و آب برای دو میلیون فلسطینی، به دلیل گسترش سریع قحطی در غزه قدردانی کرد.

به گزارش تینار، «فیلیپ لازارینی»، کمیسر کل آنروا در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: با توجه به قحطی درست شده به دست انسان که با سرعت بی سابقه ای در غزه در جریان است، من از همبستگی جامعه مدنی، دولت ها و نمایندگان در سراسر جهان، برای حمایت از تلاش های آنروا برای تامین غذا، آب و کمک حیاتی به 2 میلیون فلسطینی بسیار قدردانی می کنم.

پیشتر وزارت خارجه آمریکا بر لزوم اجازه ورود کارکنان سازمان ملل به نوار غزه، علیرغم مخالفت رژیم صهونیستی، تاکید کرد.

موضع واشنگتن یک روز پس از آن مطرح شد که لازارینی گفت اسراییل مانع عبور او به غزه شده است، در حالی که قحطی در شمال منطقه محاصره فلسطین در آستانه گسترش است.

رژیم صهونیستی دسترسی کمک های بشردوستانه به غزه را محدود می کند و با توجه به حضور حدود دو میلیون آواره در نوار غزه، محاصره شده به مدت 17 سال، باعث کمبود غذا، آب، دارو و سوخت و قحطی می شود.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال آنروا از حمایت بین المللی برای تامین غذا به غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال آنروا از حمایت بین المللی برای تامین غذا به غزه"، کلیک کنید.