امارات توانایی آمریکا در حمله هوایی به گروه های مقاومت منطقه را محدود کرد

امارات توانایی آمریکا در حمله هوایی به گروه های مقاومت منطقه را محدود کرد

چهار منبع مطلع به اطلاع پولیتیکو رساندند برخی کشورهای عربی ازجمله امارات درحال محدود کردن بهره برداری آمریکا از پایگاه های نظامی در خاکشان جهت انجام حملات هوایی علیه گروه های مقاومت منطقه است.

به گزارش تینار، آمریکا از مدت ها پیش هزاران سرباز به پایگاه هایش در امارات، کویت، عمان، قطر و دیگر کشورهای منطقه ارسال کرده و از زمان شدت گرفتن درگیری ها میان حماس و رژیم صهیونیستی نقش این کشورها در حمایت از فعالیت های نظامی آمریکا بیشتر شده است.
این درگیری منافع کشورها را تهدید کرده و باعث شده تا تمایل این کشورها در حمایت از آمریکا در برابر تمایل آن ها برای کاهش خشم مردم نسبت به رژیم صهیونیستی قرار بگیرد.
به همین خاطر این کشورها محدودیت هایی را علیه فعالیت های آمریکا در خاکشان اعمال کرده اند.
به گفته یک مقام آمریکایی این مسیله شامل محدود کردن حملات تلافی جویانه آن ها در عراق، سوریه و دریای سرخ می شود.
یک مقام غربی گفته که دلیل امارات از اعمال این محدودیت ها این است که آن ها نمی خواهند خود را در برابر گروه های مقاومت قرار دهند و می خواهند در انظار عمومی چندان به غرب و رژیم صهیونیستی نزدیک نباشند.

پایان خبر تینار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امارات توانایی آمریکا در حمله هوایی به گروه های مقاومت منطقه را محدود کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امارات توانایی آمریکا در حمله هوایی به گروه های مقاومت منطقه را محدود کرد"، کلیک کنید.