انتقام سامورایی ها از نماینده بسکتبال ایران/ باخت شهرداری گرگان در رده بندی آسیا

انتقام سامورایی ها از نماینده بسکتبال ایران/ باخت شهرداری گرگان در رده بندی آسیا

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با باخت مقابل نماینده ژاپن، به رتبه چهارمی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بسنده کرد.

به گزارش تینار، از ساعت 15 امروز (شنبه – 26 خرداد 1403) دیدار رده بندی رقابت های بسکتبال لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که در پایان، تیم هیروشیما دراگون فلایز از ژاپن با شکست دادن شهرداری گرگان از ایران، به مقام سومی این مسابقات دست یافت.

شاگردان مصطفی هاشمی که با باخت نزدیک 73 – 71 مقابل شباب الاهلی امارات از صعود به فینال بازماندند، برای کسب عنوان سومی به مصاف دراگون فلایز ژاپن رفت که برخلاف بازی دور گروهی، اینبار با نتیجه 81 – 76 مغلوب شد.

شهرداری گرگان در مرحله گروهی این رقابت ها با نتیجه 94 – 81 تیم دراگون فلایز را شکست داده بود، اما در دیدار رده بندی مغلوب نماینده ژاپن شد تا با عنوان چهارمی به کار خود در این رقابت ها پایان دهد. این دوره نخستین حضور شهرداری گرگان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود.

کوارترهای اول و سوم این بازی به نتایج 29-20 و 21-14 به سود دراگون فلایز پایان یافت تا با وجود برتری 14-22 و 17-20 شهرداری گرگان در کوارترهای دوم و چهارم، در مجموع نماینده ژاپن با 5 امتیازی اختلاف به پیروزی دست یافته و مدال برنز رقابت ها از آن خود کند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقام سامورایی ها از نماینده بسکتبال ایران/ باخت شهرداری گرگان در رده بندی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقام سامورایی ها از نماینده بسکتبال ایران/ باخت شهرداری گرگان در رده بندی آسیا"، کلیک کنید.