اوسمار: هنوز معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم

به روز رسانی

اوسمار: هنوز معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز مشخص نیست فصل اینده من در پرسپولیس هستم یا خیر.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری انا، اوسمار ویرا در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تبریک سال نو در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار کرد: ما تمرینات تیم  را از روز دوشنبه هفته قبل آغاز کردیم، با وجود اینکه آنها نزدیک به یک هفته تمرین نداشتند ولی  از تمرینات این هفته خیلی راضی بودم.

وی ضمن تشکر از حضور هواداران در تمرینات این تیم در خصوص پایان قرارداد برخی از بازیکنان این تیم در پایان فصل گفت: 

سرمربی پرسپولیس درباره پایان یافتن قرارداد بسیاری از بازیکنان این تیم در پایان لیگ بیست وسوم گفت: فعلا روی بازی های باقی مانده پرسپولیس تمرکز داریم. خود من هم پایان فصل قراردادم با پرسپولیس تمام می شود و مشخص نیست فصل بعد اینجا باشم یا نه.

اوسمار در خصوص مصدومیت هنانوف و همچنین ملی پوشان این تیم گفت:  هنانوف در دیدار تیم ملی تاجیکستان مقابل عربستان مصدوم  شده و کادر پزشکی ما با پزشکان تیم ملی تاجیکستان در ارتباط  هستند و به زودی میزان مصدومیت او معلوم می شود.ما بازی های بسیار فشرده ای در ادامه کار در پیش داریم به همین علت چند روز بیشتر به ییرانوند، کنعانی زادگان و بقیه ملی پوشان استراحت دادیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه ایا پرسپولیس می تواند مثل دوره گذشته قهرمان لیگ شود گفت: ما کارمان را انجام می دهیم و هدفی جز این نداریم. قبل از تعطیلی بازی ها و سال جدید شرایط خوبی داشتیم. من امیدوارم بازی های خوبی ارایه کنیم تا دوباره قهرمان لیگ شویم.

اوسمار در خصوص مشکلات مالی پرسپولیس که از ابتدای فصل وجود داشته است گفت: شما از شرایط خبر دارید  ولی باشگاه هم تلاش می کند تا وعده هایش را عملی کند. تا آنجایی که باید پول می گرفتیم این موضوع اتفاق نیفتاده ولی من می دانم که مدیریت باشگاه در تلاش است تا مشکلات حل شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار: هنوز معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار: هنوز معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم"، کلیک کنید.