اولویت هلال احمر در سال جدید چیست؟

اولویت هلال احمر در سال جدید چیست؟

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر به پشتوانه و حمایت اعضا و کارکنانش برای خدمت رسانی به مردم، تلاش می کند بنابراین برنامه و اولویت این جمعیت در سال جدید، امیدآفرینی میان اعضای خانواده بزرگ هلال احمر است.

به گزارش تینار، یعقوب سلیمانی – دبیرکل جمعیت هلال احمر – با همراهی شاهرخ رامین – مشاور رییس جمعیت هلال احمر، مدیرعامل، مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از شورای معاونان جمعیت هلال احمر استان تهران از پایگاه های امداد ونجات و پست های خدمات بشردوستانه نوروزی هلال احمر استان تهران در شهرستان های پردیس و دماوند بازدید کردند.

در این بازدید ابتدا سلیمانی و هییت همراه به شهرستان پردیس و پایگاه امداد ونجات بین شهری عوارضی آزادراه تهران-پردیس سپس به پست خدمات بشردوستانه نوروزی عوارضی آزادراه تهران-پردیس رفتند و از میزان آمادگی و آمار خدمات ارایه شده به هموطنان مطلع شدند. در بخش بعدی نیز به بازدید از ساختمان اداری هلال احمر شهرستان پردیس رفتند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر پس از پردیس به شهرستان دماوند رفت و از پایگاه های امداد و نجات و اقماری چناران، پست خدمات بشردوستانه هلال احمر شهرستان دماوند در محور دماوند به فیروزکوه بازدید کرد و در بخش پایانی نیز پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در پایگاه امداد ونجات آبعلی، بر سفره افطار نجاتگران خدوم کادر و داوطلب این پایگاه حاضر شد و روزه خود را در کنار این عزیزان افطار کرد.

یعقوب سلیمانی در این بازدیدها ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و سال جدید همچنین عرض خداقوت به عوامل کادر و داوطلب حاضر در پست ها و پایگاه ها  اظهارکرد: با همدلی به وجود آمده بین مدیران و دیگر اعضای جمعیت هلال احمر، این مجموعه رشد خیلی خوبی کرده و این هدف جز با تلاش همگی امکان پذیر نبوده است.

وی در ادامه افزود: هلال احمر تکیه گاهی مطمین و عمیق برای مردم است و در تمامی بخش ها به ویژه در افزایش سرعت عمل پاسخگویی به حوادث و افزایش کیفیت ناوگان و خدمات در حوادث خوش درخشیده است. در سال پیش رو نیز ضروری است با توجه به شعار سال که توسط رهبری معزز اعلام شده است، اقداماتی در راستای ایجاد امیدواری و امیدآفرینی بین خانواده بزرگ هلال احمر و هموطنان صورت دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمرتهران دبیرکل جمعیت هلال احمر در پایان بازدید از زحمات مدیرعامل، مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه و دیگر مدیران و همکاران هلال احمر استان تهران در اجرای موفق برنامه ها و پروژه های سال گذشته این جمعیت قدردانی کرد.

شاهین فتحی – مدیرعامل جمعیت هلال استان تهران – نیز در این بازدید گزارشی از روند فعالیت هلال احمر استان تهران در شهرستان پردیس و دماوند و میزان آمادگی و همچنین نیازها و چالش های پیش روی این حوزه ها در راه خدمت رسانی به هموطنان ارایه کرد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولویت هلال احمر در سال جدید چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولویت هلال احمر در سال جدید چیست؟"، کلیک کنید.