اینفوگرافیک/پول همستر خوردن دارد؟ – تینار

یک همستر کارتونی این روزها فضای مجازی را به دست گرفته و آدم های زیادی را به دنبال خود به این فضا کشانده است؛ آدم هایی که در خانه، محل کار، مترو، صف اتوبوس و… خیلی جدی در حال ضربه زدن به شکم این همستر روی موبایل هایشان هستند؛ به امید اینکه این موجود کوچک پولدارشان کند.

به گزارش تینار، از همان چند سال پیش که بیت کوین و انواع دیگر رمز ارز جای خود را در بین معامله گران ایرانی پیدا کرد تا همین حالا که استخراج این سکه های مجازی به دنیای بازی های دیجیتال هم رسیده، سوال اغلب مردم درباره شرعی و قانونی بودن این معاملات بوده و عده ای عقیده دارند به دلیل ابهام در ساختار معاملات و ارزهای دیجیتال این کار ازنظر شرعی مشکل دارد و جایز نیست و در مقابل عده ای نیز آن را به بورس یا دیگر معاملات تشبیه کرده و ترید ارزهای دیجیتال را شرعی می دانند. به همین دلیل نیز مراجع تقلید هریک جداگانه در این زمینه اظهارنظرکرده اند و نظرات متفاوتی دراین باره دارند.

روزنامه همشهری در اینفوگرافیکی به بررسی نظر مراجع تقلید پرداخته و در قالب اینفوگرافیکی آن را جمع آوری کرده است:

اینفوگرافیک/پول همستر خوردن دارد؟

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اینفوگرافیک/پول همستر خوردن دارد؟ – تینار" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اینفوگرافیک/پول همستر خوردن دارد؟ – تینار"، کلیک کنید.