این پارک ملی از 20 خرداد بازگشایی می شود

این پارک ملی از 20 خرداد بازگشایی می شود

به گزارش تینار ،علیرضا مزینانی در بازدید از پاسگاه های محیط بانی و مامورسرای پارک ملی لار و دیدار با محیط بانان با اشاره به اینکه بازگشایی پارک ملی لار در سال جاری از تاریخ 20 خردادماه خواهد بود، گفت: امسال با اقداماتی که در این پارک انجام شده زیر ساخت های لازم برای تردد و گردشگری آسان همه شهروندان فراهم می شود.

تینار در خبری نوشت:وی با بیان اینکه گردشگری در این منطقه نسبت به سال های گذشته متفاوت است و تفرج به صورت روزانه و بدون اقامت شبانه خواهد بود، تصریح کرد: با نصب سیستم های پلاک خوان خودرویی در ورودی منطقه بر تردد شهروندان به داخل منطقه نظارت خواهد شد تا همه شهروندان بتوانند از این طبیعت الهی نهایت بهره را ببرند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی و ملاحظات محیط زیستی توسط شهروندان در گردشگری در مناطق طبیعی اظهارکرد: با توجه به اینکه نیمی از مساحت استان تهران مناطق چهارگانه محیط زیست است، شهروندان ضمن ورود به منطقه از روشن کردن آتش در طبیعت خودداری و در صورت روشن کردن آتش از خاموش شدن آن هنگام خروج از منطقه اطمینان حاصل کنند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، مزینانی در پایان با تاکید بر اینکه حفاظت از دریاچه سد لار به عنوان یکی از تامین کننده؟ های اصلی آب شرب تهران ضروری است، تصریح کرد: شهروندان هنگام استفاده از زیبایی های طبیعت و گردشگری زباله ها و پسماندهای خود را در طبیعت رها نکنند و نسبت به خارج کردن آن ها از منطقه همواره کوشا باشند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این پارک ملی از 20 خرداد بازگشایی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این پارک ملی از 20 خرداد بازگشایی می شود"، کلیک کنید.