بابک صحرایی، نمایش «مرگ با طعم نسکافه» را روی صحنه می برد

بابک صحرایی، نمایش «مرگ با طعم نسکافه» را روی صحنه می برد

به گزارش خبرگزاری تینار، نمایش «مرگ با طعم نسکافه» به کارگردانی بابک صحرایی به زودی در عمارت نوفل شاتو برای علاقمندان به نمایش گذاشته می شود.

«مرگ با طعم نسکافه»، نمایشی 6 پرده ای است که با استفاده از کلید واژه های مهم زندگی به روایتِ برش های دراماتیک در زمان حال، دهه سی و صد سال گذشته می پردازد. از نکات جالب توجه این اجرا، حضور پررنگ موسیقی است.

بابک صحرایی ترانه سرا و روزنامه نگار، فعالیت خود در عرصه موسیقی را از سال 80 و با همکاری با بابک بیات آغاز کرد و در این سال ها حدود هزار ترانه از او منتشر شده است.

او که تاکنون تجربه بازی در چند نمایش را از سر گذرانده، با نمایش «مرگ با طعم نسکافه» به سراغ اولین تجربه کارگردانی خود در عرصه تیاتر رفته است.

بازیگران، دیگر عوامل و زمان دقیق این اجرا به زودی اطلاع رسانی می شود.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بابک صحرایی، نمایش «مرگ با طعم نسکافه» را روی صحنه می برد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بابک صحرایی، نمایش «مرگ با طعم نسکافه» را روی صحنه می برد"، کلیک کنید.