باشگاه پرسپولیس: مذاکرات خوبی با چند گزینه سرمربیگری شده است

باشگاه پرسپولیس: مذاکرات خوبی با چند گزینه سرمربیگری شده است

باشگاه پرسپولیس در‌ مورد روند مذاکرات با چند سرمربی اطلاعیه داد.۰

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تینار،در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است: همانطور که پیشتر اعلام شد،‌ باشگاه پرسپولیس در راستای بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده لیگ و همچنین حضوری شایسته در لیگ نخبگان آسیا، با آرامش و به دور از هر گونه هیاهو فعالیت می‌کند. 

بر این اساس، به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، در روزهای اخیر بعضی واسطه‌ها به نحو مشخصی با  انجام بازی‌ رسانه‌ای با نام‌های مختلف اعم از بازیکن و مربی سعی در شلوغ کردن فضای نقل و انتقالاتی و سود بردن از این فضا دارند‌‌. در شرایطی که مدیران باشگاه همواره در سکوت کار خود را پیش برده‌اند تا بهترین اتفاقات برای پرسپولیس رقم بخورد و هواداران نیز راضی باشند. 

باشگاه پرسپولیس پس از جدایی اوسمار ویرا، مذاکرات خوبی با چند گزینه داشته و صحبت با این مربیان به طور همزمان انجام می‌شود تا در نهایت بهترین گزینه انتخاب و اعلام شود. 

مجددا تاکید می‌شود که هواداران عزیز و رسانه‌های محترم اسیر مطرح کردن هدفمند اسامی مختلف نشوند و تنها از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه اخبار نقل و انتقالاتی را دنبال کنند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه پرسپولیس: مذاکرات خوبی با چند گزینه سرمربیگری شده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: مذاکرات خوبی با چند گزینه سرمربیگری شده است"، کلیک کنید.