بایدن کناره‌گیری از انتخابات را رد کرد

بایدن کناره‌گیری از انتخابات را رد کرد

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری ای‌بی‌سی درخواست‌ها برای کناره‌گیری از رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده را رد کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری تینار، بایدن در این مصاحبه مدعی شد که در شب مناظره با «دونالد ترامپ»، نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات آمریکا خسته بوده است.

رئیس‌جمهور ایالات متحده در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد ضعیف او در مناظره ناشی از یک بیماری جدی بوده است یا خیر گفت: نشانه‌ای از یک عارضه جدی وجود ندارد. من از لحاظ آماده شدن به ندای درونی‌ام گوش ندادم.

بایدن همچنین گفت که عملکرد ضعیف او در مناظره فقط تقصیر خودش بوده است.

او ساعاتی قبل‌تر همچنین تصریح کرد که در انتخابات خواهد ماند و همانند سال ۲۰۲۰ ترامپ را شکست خواهد داد. ساعاتی قبل‌تر یک روزنامه آمریکایی گزارش داده دونالد ترامپ و اعضای ستاد انتخاباتی او ماندن «جو بایدن» در رقابت انتخاباتی را ترجیح می‌دهند.

روزنامه واشنگتن‌پست به نقل از منابع آگاه نوشته ترامپ و اعضای ستاد او معتقدند که شکست دادن بایدن نسبت به دیگر سیاستمداران دموکرات آسان‌تر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن کناره‌گیری از انتخابات را رد کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن کناره‌گیری از انتخابات را رد کرد"، کلیک کنید.