برآورد صهیونیست ها درباره موعد واکنش ایران

برآورد صهیونیست ها درباره موعد واکنش ایران

به گزارش تینار ترس از واکنش ایران به شهادت سردار زاهدی و همرزمان این شهید در دمشق، لحظه ای صهیونیست ها را رها نمی کند.

در این راستا، رسانه تایمز آف رژیم صهیونیستی به نقل از مسیولان نظامی این رژیم به گمانه زنی درباره موعد واکنش ایران پرداخت.

این رسانه صهیونیست مدعی شد: برآورد ما این است که واکنش ایران بعد از تعطیلات عید فطر خواهد بود.

به گزارش تینار به نقل از الجزیره، تایمز آف رژیم صهیونیستی همچنین گزارش داد: برآورد می کنیم، ایران اهداف نظامی و راهبردی و نه اماکن مدنی و غیرنظامی را هدف قرار خواهد داد.

این درحالی است که روز گذشته یسراییل کاتز وزیر خارجه صهیونیست ها مدعی شد: اسراییل ترسی از واکنش ایران به خاطر حمله به کنسولگری آن در دمشق، ندارد. اسراییل مسیولیت حمله به کنسولگری ایران در دمشق را برعهده نگرفته است اما ایران اعلام کرده که علیه ما واکنش نشان خواهد داد. این تهدید ما را نمی ترساند.ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم اما اگر به ما حمله شود واکنش نشان خواهیم داد.

وی ادعا کرد: اسراییل تاکنون به شکل محدود به شلیک موشک از سوی حزب الله و حوثی ها واکنش نشان داده است. با این حال اگر موشکباران از سمت لبنان در واکنش به حمله دمشق، به ما شود اسراییل جنگنده ها و نظامیان خود را اعزام خواهد کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برآورد صهیونیست ها درباره موعد واکنش ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برآورد صهیونیست ها درباره موعد واکنش ایران"، کلیک کنید.