برنده خوش شانس لاتاری/ جایزه 50 هزار دلاری با امتحان پلاک ماشین

برنده خوش شانس لاتاری/ جایزه 50 هزار دلاری با امتحان پلاک ماشین

نادیا زکالوند: مردی اهل شهرستان کارول مریلند در آمریکا به مسیولان لاتاری مریلند گفت که سه تا وسیله نقلیه دارد و مرتب برای شرکت در لاتاری های 5 رقمی، از شماره پلاک های خودروهای خود استفاده می کند.

او اخیرا برای شرکت در بلیت بخت آزمایی مربوط به شرکت تسلا، از یکی از شماره پلاک های خودروی خود استفاده کرد.

او بلیت 1 دلاری لاتاری خرید و 5 رقم عدد پلاک خودروی خود را وارد کرد و وقتی نیمه روز نتیجه لاتاری را بررسی کرد با 5 رقم پلاک خودروی خود که به ترتیب 5، 6، 8، 4 و 3 بودند مواجه شد. او به همین سادگی برنده جایزه 50 هزار دلاری شد.

این مرد خوش شانس گفت با این جایزه می تواند برخی از صورت حساب های مربوط به بازنشستگی اش را بپردازد و بازنشسته شود. همچنین او می تواند بعد از بازنشستگی برخی از هزینه های بازسازی خانه و باغچه اش را هم پرداخت کند.

منبع:

upi

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنده خوش شانس لاتاری/ جایزه 50 هزار دلاری با امتحان پلاک ماشین" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنده خوش شانس لاتاری/ جایزه 50 هزار دلاری با امتحان پلاک ماشین"، کلیک کنید.