ترافیک نیمه سنگین در جاده هراز/ چالوس و آزادراه تهران – شمال؛ همچنان یکطرفه

ترافیک نیمه سنگین در جاده هراز/ چالوس و آزادراه تهران - شمال؛ همچنان یکطرفه

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با تینار، درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در جاده های سراسر کشور حاکی از آن است که درحال حاضر ترافیک در کسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده های شنگلده و بایجان نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل گلشهر تا مهرشهر نیز پرحجم  گزارش شده است، گفت: همچنین وضیت مشابه در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلشهر و آزادراه تهران – ساوه حدفاصل بهمن آباد تا دهشاد وجود دارد. در محور تهران – پاکدشت  در محدوده خاتون آباد نیز ترافیک نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین گفت: تردد در مسیر شمال به جنوب آزادراه شمال – تهران و محور چالوس تا اطلاع بعدی ممنوع است و این محور برای مدیریت بار ترافیک یک طرفه شده است.

وی درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز اظهارکرد: گزارش ها حاکی از جوی آرام در تمامی جاده های کشور است و درحال حاضر مداخله جوی خاصی در جاده ها گزارش نشده است.

شیرانی با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور با این شماره تماس گرفته و پیش از شروع سفر با اطلاع از وضعیت راه ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک نیمه سنگین در جاده هراز/ چالوس و آزادراه تهران – شمال؛ همچنان یکطرفه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین در جاده هراز/ چالوس و آزادراه تهران – شمال؛ همچنان یکطرفه"، کلیک کنید.