تشکیل پرونده قضایی فساد مالی در یکی از باشگاه های کرمانی/مسیولان سابق تحت تعقیب هستند

تشکیل پرونده قضایی فساد مالی در یکی از باشگاه های کرمانی/مسیولان سابق تحت تعقیب هستند

تینار/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان از تشکیل پرونده با موضوع اتهام فساد مالی در یکی از باشگاه های فوتبال در استان کرمان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی شامگاه 24 اردیبهشت ماه در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: پس از کسب گزارشی از سوی سازمان اطلاعات سپاه استان مبنی بر وقوع فساد مالی در یکی از باشگاه های لیگ برتری استان کرمان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت.

رییس کل دادگستری استان کرمان افزود: در این رابطه چند نفر از مسیولان سابق این باشگاه تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

وی اعلام کرد: تخلفات صورت پذیرفته مربوط به سال 1400 و قبل از آن است و در این رابطه در زمستان سال گذشته پرونده ای در دستگاه قضایی استان کرمان تشکیل شده بود.

به گزارش تینار و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، حجت الاسلام حمیدی گفت: در این رابطه همچنین روز شنبه 22 اردیبهشت ماه جاری پنج نفر از افراد در کمیته داوران و اعضای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و یک روزنامه نگار ورزشی برای ادای توضیحات به دستگاه قضایی استان احضار و دعوت شده اند.

وی مبارزه با فساد را خط قرمز دستگاه قضایی اعلام کرد و هشدار داد: دستگاه قضایی بدون اغماض با افراد مفسد در هر پست و جایگاهی برخورد خواهد کرد.

حمیدی عنوان کرد: باتوجه به اینکه پرونده در مراحل تحقیقات اولیه قرار دارد، اطلاعات تکمیلی در این رابطه از سوی روابط عمومی دادگستری استان اطلاع رسانی خواهد شد.

پایان خبر تینار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل پرونده قضایی فساد مالی در یکی از باشگاه های کرمانی/مسیولان سابق تحت تعقیب هستند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل پرونده قضایی فساد مالی در یکی از باشگاه های کرمانی/مسیولان سابق تحت تعقیب هستند"، کلیک کنید.