تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان رژیم صهیونیستی علیه سیاست های نتانیاهو

هزاران صهیونیست بار دیگر در اعتراض به نحوه مدیریت جنگ غزه توسط نتانیاهو از ساختمان کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تا محل اقامت او تظاهرات کرده و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام و تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی شدند.

به گزارش تینار، شبکه 13 رژیم صهیونیستی گزارش کرد هزاران صهیونیست سه شنبه شب در مقابل ساختمان کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در قدس علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.

آنها خواهان برکناری کابینه نتانیاهو، برگزاری انتخابات زودهنگام و امضای توافق درباره تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی شدند.
همچنین خانواده اسرای صهیونیستی با در دست داشتن پلاکاردها و تصاویر اسرای خود داخل کنست اعتراض کردند.

تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان رژیم صهیونیستی علیه سیاست های نتانیاهو

یکی از نمایندگان کنست نیز با مقصر خواندن نتانیابو برای همه اتفاقات اخیر، پوستر «تو رییس بودی تو مقصری» را بلند کرد و از تریبون کنست اخراج شد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش کرد پلیس و خانواده های اسرای صهیونیستی در مقابل مقر اقامت نتانیاهو در قدس درگیر شدند.

تظاهرکنندگان از موانع پلیس رژیم صهیونیستی عبور کرده و خانه نتانیاهو در قدس اشغالی را محاصره کردند. آنها حصار خانه نخست وزیر را شکستند.

تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان رژیم صهیونیستی علیه سیاست های نتانیاهو

در همین رابطه، «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی هجوم هزاران صهیونیست به اطراف منزل نتانیاهو و چشم پوشی سرویس شاباک از این اتفاق را غیرقابل قبول دانست و گفت هفته پیش در رابطه با نادیده گرفتن امنیت نتانیاهو به شاباک هشدار داده بود اما شاباک وجود خطر ناامنی علیه نخست وزیر را رد کرده بود.

شهرک نشینان صهیونیست مدت هاست که با انجام تظاهرات پیاپی خواهان برکناری کابینه نتانیاهو و دستیابی به توافق درباره تبادل اسرا هستند.
تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان رژیم صهیونیستی علیه سیاست های نتانیاهو
پایان خبر تینار
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان رژیم صهیونیستی علیه سیاست های نتانیاهو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان رژیم صهیونیستی علیه سیاست های نتانیاهو"، کلیک کنید.