تغییرات در وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید/ فقط 2 جای خالی معرفی می شوند

تغییرات در وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید فقط 2 جای خالی معرفی می شوند

این طور که پیگیری ها نشان می دهد در وزارت ورزش و جوانان دیگر شاهد تغییر مدیران نخواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تینار، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان بعد از اینکه به جای حمید سجادی در وزارت ورزش حضور پیدا کرد مدتی طول کشید تا تغییرات در بدنه وزارت را آغاز کند.

بعد از کش و قوس های زیاد مهمترین تغییر در بخش معاونت قهرمانی اتفاق افتاد و او تصمیم گرفت به جای محمد پولادگر، شروین اسبقیان را در این سمت قرار دهد.

بعد از این تغییر مهم، تصمیم برای تغییرات در دیگر بخش ها آغاز شد. به عنوان نمونه سینا کلهر معاون فرهنگی به عنوان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان منصوب شد. در بخش حوزه وزارتی و  دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی نیز نفرات جدید جایگزین شدند.

در ماه های گذشته گمانه زنی هایی بود مبنی بر تغییرات در بخش منابع انسانی و معاونت توسعه ورزش زنان و اینکه قرار است تینار فیروزی و مریم کاظمی پور با وزارت ورزش خداحافظی کنند اما پیگیری های خبرنگار تینار حکایت از این دارد که کیومرث هاشمی دیگر قصد تغییرات در بدنه وزارت ورزش را ندارد و این افراد به کار خود ادامه می دهند.

تنها دو معاومت همگانی و پارلمانی وزارت ورزش جای خالی دارد که این نفرات قرار است انتخاب شوند. همچنین در ماه های گذشته برخی زمزمه هایی مطرح بوده که وزیر ورزش می خواهد در بخش روابط عمومی وزارت ورزش هم تغییرات ایجاد کند اما پیگیری ها نشان می دهد از همان ابتدا کیومرث هاشمی قصد تغییر در این بخش را نداشته است و مدیرکل فعلی روابط عمومی وزارت ورزش به کارش ادامه می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییرات در وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید/ فقط 2 جای خالی معرفی می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییرات در وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید/ فقط 2 جای خالی معرفی می شوند"، کلیک کنید.