تکلیف اصلی جهاد تبیین بر عهده دستگاه ها و مسوولان است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

تکلیف اصلی جهاد تبیین بر عهده دستگاه ها و مسوولان است - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

امیر ابراهیم گلفام در حاشیه برگزاری اختتامیه رویداد جام رسانه امید در گفت وگو با خبرنگار تینار با تاکید بر اینکه دستگاه های متولی باید نقش اصلی و اساسی را در جهاد تبیین و امیدآفرینی ایفا کنند، گفت: اینگونه نیست که رسانه ها باید به دنبال دستگاه ها باشند، بلکه دستگاه ها باید به دنبال رسانه ها بدوند و اتفاقات مهم حوزه کاری خود را برای آنها تشریح کنند تا به مردم منتقل شود.

وی یکی از وظایف مدیران را نقش سخنگویی دانست و با اشاره به اهمیت نقش مدیران در اطلاع رسانی و تبیین اتفاقات مهم حوزه کاری آنها بیان کرد: البته برخی دستگاه ها از این موضوع غفلت کرده اند و حتی کارکنان آنها نیز از اقدامات مجموعه خود باخبر نیستند، چه برسد به جامعه، گاهی اوقات مدیران تصور می کنند که خبرنگاران باید از آنها خبر بگیرند.

جانشین معاونت فرهنگی و جنگ نرم ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه هنر اصحاب رسانه این است که با شنیدن یک خبر، اقدام به تولید محتوا و انتقال آن به جامعه مخاطب کنند، به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ما به شدت به جهاد تبیین نیاز داریم، افزود: جهاد تبیین فقط بر عهده اصحاب رسانه نیست و دستگاه های متولی باید در این حوزه پیشرو باشند.

امیر گلفام تکلیف اصلی را بر عهده دستگاه ها و مسوولان دانست و با بیان اینکه پس از آن اصحاب رسانه می توانند با بهره گیری از تمام ظرفیت های رسانه ای، حقایق را به بهترین شکل به جامعه مخاطب منتقل کنند، اظهار کرد: زمانی که یک خبر را به صورت شفاهی اعلام می کنیم، برد کوتاهی دارد اما وقتی اصحاب رسانه روی آن کار می کنند، ملموس و حقایق برای مخاطب قابل درک می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف اصلی جهاد تبیین بر عهده دستگاه ها و مسوولان است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف اصلی جهاد تبیین بر عهده دستگاه ها و مسوولان است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.