تکمیل پروژه های ناتمام گیلان نیازمند بیش از 7,500 میلیارد اعتبار – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

تکمیل پروژه های ناتمام گیلان نیازمند بیش از 7,500 میلیارد اعتبار - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، اسدالله عباسی عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی وزیر صمت با فعالان صنعتی و اقتصادی گیلان در سالن الغدیر استانداری با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای خدمت به ویژه رییس جمهور شهید آیت الله رییسی اظهار کرد: شهید جمهور در سفر نخست تمام مشکلات و مسایل در حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و تولیدی و صنعتی را مورد بررسی و واکاوی قرار داد.

استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت های تولید و اشتغال در این استان بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته 2/5 درصد ارزش افزوده اقتصادی در حوزه تولید گیلان صورت گرفته است.

عباسی با اشاره به اینکه میزان مصرف برق صنایع گیلان در استان تامین می شود، گفت: تفویض اختیار در حوزه مدیریت مصرف برق به ویژه در بهش صنایع و تولید بر عهده استان، بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام در گیلان افزود: بیش از 7,500 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های نیمه تمام در گیلان نیاز است.

استاندار گیلان با بیان اینکه احیای واحدهای راکد این استان نیازمند نگاه ملی است، گفت: رویکرد دولت سیزدهم در احیای واحدهای راکد و نیمه فعال راهبردی و میدانی است

عباسی اشاره به راه اندازی رشت _ کاسپین اضافه کرد: با تکمیل شدن کریدور شمال به جنوب ظرفیت ترانزیت کالا دوبرابر می شود.

به گفته وی با حضور دکتر مخبر سرپرست ریاست جمهوری راه آهن رشت به کاسپین مورد بهر برداری می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکمیل پروژه های ناتمام گیلان نیازمند بیش از 7,500 میلیارد اعتبار – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکمیل پروژه های ناتمام گیلان نیازمند بیش از 7,500 میلیارد اعتبار – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.