تیم‌ فوتبال جوانان ایران تماشاگر بازی ازبکستان و ترکمنستان – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

تیم‌ فوتبال جوانان ایران تماشاگر بازی ازبکستان و ترکمنستان - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تینار و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اعضای تیم فوتبال جوانان ایران عصر امروز قبل از شروع تمرین خود راهی ورزشگاه کورمان بک شهر جلال آباد قرقیزستان شدند تا دیدار دیگر گروه B بین ازبکستان و ترکمنستان را از نزدیک تماشا کنند.

طبق اعلام کمیته مسابقات کافا زمان برگزاری بازی‌های تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتبال کشورمان به شرح زیر است:

ایران – ترکمنستان؛ یکشنبه ۱۷ تیرماه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران؛ ورزشگاه کورمان بک شهر جلال آباد قرقیزستان

ایران – ازبکستان؛ سه شنبه ۱۹ تیرماه ساعت ۱۵ به وقت تهران؛ ورزشگاه کورمان بک شهر جلال آباد قرقیزستان

شایان ذکر است تیم‌های ملی قرقیزستان، تاجیکستان و افغانستان نیز در گروه A با هم رقابت می‌کنند.

پس از پایان بازی‌های مرحله گروهی تیم‌های نخست هر دو گروه دیدار فینال، رتبه‌های دوم برای دیدار رده‌بندی و تیم‌های سوم هر گروه برای کسب مقام پنجم و ششم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم‌ فوتبال جوانان ایران تماشاگر بازی ازبکستان و ترکمنستان – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم‌ فوتبال جوانان ایران تماشاگر بازی ازبکستان و ترکمنستان – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.