حسینی: روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است

حسینی: روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است

معاون رییس جمهور با بیان اینکه روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است، گفت: برنامه ریزی ها و اقدامات بی وقفه، جهادی و شبانه روزی دولت با همراهی و همدلی سایر قوا و نهادها، آثار مثبت فراوانی در رفع مشکلات، بهبود زندگی مردم و پیشرفت و آبادانی کشور دارد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تینار؛ سید محمد حسینی در نشست مشترک نمایندگان و منتخبان مجلس که با حضور رییس جمهور، رییس مجلس، معاونان رییس جمهور، وزرا، معاونان و مدیران کل امور مجلس دستگاهای اجرایی با تاکید بر استفاده از ایام و لیالی شهرالله و تمام لحظه های ماه مبارک رمضان، با خیر مقدم به رییس و نمایندگان دوره یازدهم و منتخبان دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: نمایندگان مجلس یازدهم در سطح حوزه های انتخابیه و در سطح ملی و نیز تعامل سازنده با دولت در تصویب لوایح به ویژه لوایح بودجه و برنامه هفتم، تلاش و خدمات ارزنده ای داشتند که به واسطه آن اقدامات موثری در خدمت به مردم صورت گرفت که امیدواریم این همکاری ها همچنان تداوم داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: بدون تردید اگر تلاش ها و خدمات دولت با همدلی و همراهی سایر قوا و نهادها همراه باشد می تواند آثار و نتایج مفیدی برای مردم و کشور داشته باشد. دولت با قوت مسیر همگرایی و همدلی را به پیش خواهد برد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر اینکه دولت از لحظه رای اعتماد مجلس به وزرا بی وقفه و با روحیه جهادی مشغول خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات و گرفتاری ها و ایجاد شتاب در روند پیشرفت کشور بوده است، گفت: اعضای دولت سیزدهم بلافاصله پس از اینکه روز سوم شهریور از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند در وزارتخانه ها حاضر شدند و فردای آن روز آیت الله رییسی به همراه جمعی از اعضای دولت به خاطر مشکلات فراوانی که مردم خوزستان در آن مقطع با آن مواجه بودند، عازم خوزستان شدند و این روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است.

حسینی خاطرنشان کرد: روحیه مجاهدت و تلاش شبانه روزی اعضای دولت باعث شده که چندین مرتبه مدال افتخار از رهبر فرزانه انقلاب دریافت کنند. در هفته دولت سال گذشته رهبری فرمودند از همه دولت ها حمایت کرده ام و از دولت آقای رییسی علاوه بر حمایت، تمجید هم می کنم و مدتی بعد دولت سیزدهم را دولت کار و فعالیت نامیدند و اخیرا هم از تلاش های فراوان دولت تقدیر کردند.

معاون رییس جمهور در پایان یاد و خاطره شهیدان بویژه 33 هزار شهید مظلوم غزه و سرداران سپاه قدس و شهدای اخیر ترور در راسک و چابهار را گرامی داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسینی: روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسینی: روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است"، کلیک کنید.