حسین شریعتمداری: جمهوری اسلامی باید کشتی حامل موادغذایی به غزه بفرستد؛حتی اگر کشتی را بزنند

حسین شریعتمداری: جمهوری اسلامی باید کشتی حامل موادغذایی به غزه بفرستد؛حتی اگر کشتی را بزنند

به گزارش تینار این در حالی است که کشورهای محتلف دنیا از جمله اعراب و کشورهای اسلامی از هرگونه کمک غذایی به این منطقه خودداری می کنند.

حسین شریعتمداری در سرمقاله کیهان نوشت: جمهوری اسلامی می تواند باید محموله های مواد غذایی، دارویی و سایر مایحتاج مردم غزه را از طریق دریا به غزه ارسال کند. بی تردید، آمریکا و متحدان غربی و نیز رژیم صهیونیستی با این اقدام مخالفت می ورزند و بعید نیست به کشتی های حامل کالای یادشده نیز حمله کنند ولی حتی در صورت حمله به کشتی های مزبور، اولاً؛ الگویی ماندگار پیش روی سایر کشورهای اسلامی قرار خواهد گرفت، ثانیاً؛ چهره منفور کشورهای غربی را که به فریب از ضرورت کمک رسانی به مردم غزه سخن می گویند، بیش از پیش مفتضح و رسوا خواهد کرد و ثالثاً؛ مراجع بین المللی می توانند با بررسی محموله این کشتی ها، غیرتسلیحاتی بودن آن را تایید کنند. در این صورت ممانعت از ارسال این محموله ها فقط در بستر یک جنایت جنگی و کمک به نسل کشی تلقی و تعریف می شود.

21302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسین شریعتمداری: جمهوری اسلامی باید کشتی حامل موادغذایی به غزه بفرستد؛حتی اگر کشتی را بزنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسین شریعتمداری: جمهوری اسلامی باید کشتی حامل موادغذایی به غزه بفرستد؛حتی اگر کشتی را بزنند"، کلیک کنید.