حماس: تحقیقات اسراییل درباره قتل عام میدان النابلسی گمراه کننده است

حماس: تحقیقات اسراییل درباره قتل عام میدان النابلسی گمراه کننده است

جنبش حماس فلسطین تحقیق ارتش رژیم صهیونیستی درباره قتل عام فلسطینی ها در میدان النابلسی را صوری دانست و آن را رد کرد.

به گزارش تینار، این جنبش در بیانیه مطبوعاتی نتایج تحقیقات صوری و گمراه کننده ای را که ارتش رژیم صهیونیستی جنایتکار امروز جمعه درباره قتل عام هفته پیش در میدان النابلسی ارایه کرد، به شدت محکوم کرد که بر اثر آن حدود 120 فلسطینیِ منتظر برای دریافت کمک ها به شهادت رسیدند؛ جنایتی که محکومیت گسترده بین المللی را در پی داشت.

پنجشنبه گذشته، رژیم صهیونیستی هزاران آواره گرسنه را که در میدان النابلسی غزه منتظر دریافت غذا بودند، هدف قرار داد و در این جنایت حدود 120 شهروند فلسطینی شهید و حدود 800 تن دیگر زخمی شدند.

حماس در این بیانیه اعلام کرد این تحقیق دروغین و فریبنده، حقایق را نادیده گرفته است که نشان می دهد با هدف قتل فوری مستقیم به قسمت فوقانی بدن فلسطینی ها تیراندازی شده است و این مساله در تفتیش اجساد شهدا نیز مشهود است و در کنار دیگر شواهد تایید می کند که ارتش رژیم صهیونیستی عامدانه تیراندازی می کند.

حماس تاکید کرد: این کشتار هولناک شاهدی بر جنایتکاری و نازیسم این رژیم باقی خواهد ماند که فاقد ارزشهای انسانی و اخلاقی است. این قتل عام و تجاوزات دیگر تا احقاق حقوق مردم داغدیده فلسطین و محاکمه رهبران و نظامیان صهیونیستی بابت جنایات خود علیه ملت فلسطین به عنوان یک لعنت باقی خواهد ماند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: تحقیقات اسراییل درباره قتل عام میدان النابلسی گمراه کننده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: تحقیقات اسراییل درباره قتل عام میدان النابلسی گمراه کننده است"، کلیک کنید.