حمله حزب الله به مرکز فرماندهی پدافندی اسراییل در جولان

حمله حزب الله به مرکز فرماندهی پدافندی اسراییل در جولان

مقاومت اسلامی لبنان از حمله راکتی گسترده به مرکز فرماندهی پدافندی ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی سوریه خبر داد.

به گزارش تینار، حزب الله لبنان بامداد یکشنبه اعلام کرد در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به شهر بعلبک و در ادامه حمایت از مردم فلسطین، حملات راکتی گسترده ای را به مقرهای هوایی و پدافندی ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی سوریه انجام داده است. 

رسانه های رژیم صهیونیستی پیشتر از حمله گسترده راکتی از جنوب لبنان به جولان اشغالی سوریه خبر داده بودند.

این رسانه ها می گویند چهار موشک شلیک شده به سمت جولان رهگیری شده است.

خبرنگار المیادین هم می گوید موشک های شلیک شده از جنوب لبنان، پایگاه های «کیلع» و «یوآف» رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده اند.

در بیانیه حزب الله آمده است: «مجاهدین مقاومت اسلامی پایگاه موشکی و توپخانه ای یوآف و پادگان کیلع (مرکز فرماندهی پدافند هوایی و موشکی) را که نیروهای تیپ گولانی پس از بازگشت از نوار غزه در آنجا در حال آموزش بودند، با 60 موشک کاتیوشا هدف قرار دادند».

الجزیره نیز از شلیک چند موشک به سمت الجلیل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

پیش از این حملات، رژیم صهیونیستی بعلبک در لبنان را هدف قرار داده بودند که به نوشته الجزیره، در این حمله سه نفر مجروح شده اند.

الجزیره همچنین خبر داده پهپادهای رژیم صهیونیستی 2 موشک به سمت شهرک حلتا در جنوب لبنان شلیک کردند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله حزب الله به مرکز فرماندهی پدافندی اسراییل در جولان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله حزب الله به مرکز فرماندهی پدافندی اسراییل در جولان"، کلیک کنید.