خط و نشان سازمان سنجش برای متخلفان کنکور/ دلیل دستگیری این 4 نفر چه بود؟

خط و نشان سازمان سنجش برای متخلفان کنکور/ دلیل دستگیری این 4 نفر چه بود؟

به گزارش تینار عبدالرسول پورعباس، معاون وزیر علوم و رییس سازمان سنجش کشور در گفت وگو با تینار، با اشاره به تخلفات آزمون سراسری اظهار کرد: امسال 4 مورد تخلف در آزمون سراسری از سوی داوطلبان گزارش شده، سال گذشته این رقم حدود 1000 مورد بود، امسال با استفاده از تجهیزات ضریب تخلفات کاهش داشته است.

او قبل تر گفته بود: امسال 4 مورد دستگیری داشتیم و این نشان میدهد که مردم عزیز به سیستم سازمان سنجش اعتماد کردند، یک مورد در تهران با اولین عکسی که از پرسشنامه گرفت دستگیر شد، یک مورد هم در جنوب و دو مورد در غرب قصد داشتند ابزار تقلب به حوزه کنکور ببرند که دستگیر شدند.

معاون وزیر علوم بیان کرد: بسته به میزان تخلف داوطلبان بین یک تا 10 سال از تحصیل محروم خواهند شد و کسانی که داوطلب نیستند، علاوه بر جریمه نقدی از سوی مقامات قضایی بین 1 تا 5 سال زندان مواجه خواهند شد.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خط و نشان سازمان سنجش برای متخلفان کنکور/ دلیل دستگیری این 4 نفر چه بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خط و نشان سازمان سنجش برای متخلفان کنکور/ دلیل دستگیری این 4 نفر چه بود؟"، کلیک کنید.