درخواست نتانیاهو از لیکود: در چند جبهه درگیر هستیم، خود را کنترل کنید

درخواست نتانیاهو از لیکود: در چند جبهه درگیر هستیم، خود را کنترل کنید

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از مشاجره‌های متعدد میان اعضای بالارده ائتلافش از شرکای سیاسی خود خواست تا «خود را کنترل کنند» و «سیاست‌های خرد» را کنار بگذارند.

به گزارش تینار، نتانیاهو روز چهارشنبه در یک پیام ویدیویی اعلام کرد: «ما در چندین جبهه در حال جنگ بوده و با چالش‌های بزرگ و تصمیمات دشواری روبرو هستیم. بنابراین، من قویاً از همه شرکای ائتلاف می‌خواهم که خود را کنترل کنند».

او ادامه داد: «زمانی بزای سیاست‌های خرد نیست. زمانی برای قانونی که ائتلاف را – که برای پیروزی در برابر دشمنان ما می‌جنگد – به خطر می‌اندازد، نیست.»

نتانیاهو که با شکست از نیروهای مقاومت از جمله در غزه دست‌وپنجه نرم می‌کند عنوان کرد: «همه ما باید همه تمرکز خود را تنها بر وظایف پیش رو قرار دهیم که شامل شکست حماس، بازگرداندن تمامی گروگان‌ها و بازگرداندن ایمن ساکنان ما به خانه‌هایشان می‌شود. بنابراین من از همه می‌خواهم که دیگر ملاحظات را کنار بگذارند. هرگونه علاقه حزبی را کنار بگذارند. به صورت متحد پشت نیروی‌های‌مان بایستند».

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست نتانیاهو از لیکود: در چند جبهه درگیر هستیم، خود را کنترل کنید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست نتانیاهو از لیکود: در چند جبهه درگیر هستیم، خود را کنترل کنید"، کلیک کنید.