دستگیری 87متخلف زیست محیطی در قزوین

دستگیری 87متخلف زیست محیطی در قزوین

به گزارش خبرگزاری تینار از قزوین؛ سعیده خضیر، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین ضمن بیان این خبر گفت: با تلاش بی دریغ مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان در سال 1402 تعداد 87 متخلف با 77 مورد تخلف تحویل مراجع قانونی شده اند.

خضیر تصریح کرد: شکار و زنده گیری غیر مجاز پرندگان با80 قطعه ازانواع پرندگان شکاری و غیر شکاری، بیشترین تخلف بوده که 27 پرونده را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: تشکیل تعداد 20 پرونده با شکار 27 راس پستاندار از دیگر اقدامات واحد حقوقی این اداره کل در سال 1402 بوده است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین درخصوص وضعیت پروندهای متخلفین اظهار کرد: از تعداد 77 پرونده، 55 پرونده منجر به صدور حکم شده که چهار رای به 5 ماه حبس تعلیق به مدت یک سال، سه مورد به یک سال حبس بدون تعلیق و یک مورد به شش ماه حبس بدون تعلیق محکوم شدند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 87متخلف زیست محیطی در قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 87متخلف زیست محیطی در قزوین"، کلیک کنید.