رهبر انصارالله: آمریکا در پی تبدیل غزه به زندانی است که نظامیانش نگهبان آن باشند

رهبر انصارالله: آمریکا در پی تبدیل غزه به زندانی است که نظامیانش نگهبان آن باشند

عبدالملک بدرالدین الحوثی گفت: با تاکید بر اینکه آمریکا قصد دارد غزه را به زندانی بدل کند که از راه دریا، فقط یک در داشته باشد و نظامیان آمریکایی نیز نگهبان آن باشند

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تینار، عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر معنوی انقلاب یمن و جنبش انصارالله امروز پنجشنبه در یک سخنرانی، به بررسی آخرین تحولات منطقه به ویژه غزه پرداخت و اظهار کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی اعتراف می کنند که محال است اهداف جنگ صهیونیست ها در غزه محقق شود.

وی افزود: تداوم این جنگ از سوی آمریکا و اسراییل، فقط برای کشتار هر چه بیشتر مردم فلسطین است، علیرغم کشتار های جمعی واضح اسراییل در غزه، بایدن این مسیله را تکذیب می کند. بایدن کشتار ده ها کودک و زن را کشتار جمعی نمی داند، ادامه داد.

رهبر انصارالله یمن با بیان اینکه نابودی سیستم بهداشت، جلوگیری از رسیدن دارو به غزه و زنده دفن کردن ده ها فلسطینی، از نظر بایدن کشتار جمعی نیست، ادامه داد: او (بایدن) همچنین معتقد است که آواره کردن صد ها هزار نفر و کشتار آنان در مراکز اسکان، جنایت محسوب نمی شود.

الحوثی گفت: اسکله ای را که قرار است آمریکا در غزه احداث کند، یک «پایگاه نظامی» است، آمریکا در این پایگاه، خودروی زرهی و سیستم های پدافندی مستقر کرده است.  

وی با تاکید بر اینکه آمریکا قصد دارد غزه را به زندانی بدل کند که از راه دریا، فقط یک در داشته باشد و نظامیان آمریکایی نیز نگهبان آن باشند، اظهارداشت: نکته حایز اهمیت این است که مردم جهان نگاه درست و آگاهانه ای از نقش خصمانه آمریکا داشته باشند، رویکرد آمریکا خصمانه است و برای کرامت و حقوق انسانی هیچ اهمیتی قایل نیست؛ لذا همه عناوین انسان دوستانه ای که به کار می برد فقط کارکرد سیاسی دارد.

رهبر انصارالله یمن ادامه داد: اعلام آغاز مجدد شهرکسازی از سوی وزیر جنگ اسراییل را در راستای سیاست تثبیت اشغالگری دانست و گفت: همه مسلمانان باید از حوادث فلسطین، ماهیت واقعی جنگ فراگیر اسراییل را درک کنند.  

الحوثی گفت: صهیونیست ها و رسانه های مزدور عربی در تلاش هستند این جنگ را فقط مقابله ای بین اسراییل و حماس نشان دهند.

وی با بیان اینکه هیچ مسلمان یا عربی نباید روایت اسراییل را از جنگ غزه نقل کند، حتی اگر مشکل اسراییل فقط با حماس باشد، حماس هم عرب و مسلمان است و مسلمانان باید به آن کمک کنند، اضافه کرد: باید وجدان انسانی در برابر کشتار جمعی فلسطین توسط صهیونیست ها بیدار شود و اقدامات عملی صورت گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انصارالله: آمریکا در پی تبدیل غزه به زندانی است که نظامیانش نگهبان آن باشند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انصارالله: آمریکا در پی تبدیل غزه به زندانی است که نظامیانش نگهبان آن باشند"، کلیک کنید.