روسیه: واشنگتن برای دخالت در انتخابات ما برنامه ریزی کرده است

روسیه: واشنگتن برای دخالت در انتخابات ما برنامه ریزی کرده است

به گزارش تینار، این نهاد اطلاعاتی روسیه در بیانیه ای تصریح کرد: «طبق اطلاعاتی که سرویس اطلاعات خارجی روسیه دریافت کرده، دولت جو بایدن (رییس جمهور آمریکا) سازمان های غیردولتی آمریکا را موظف کرده که برای کم کردن از شرکت رای دهندگان واجد شرایط در انتخابات ریاست جمهوری آینده روسیه که در بازه زمانی 15-17 مارس در این کشور برگزار می شود، تلاش کنند.»

این سرویس اطلاعاتی خاطرنشان کرد، منابع اینترنتی مربوط به مخالفان روسی نیز به تحریک واشنگتن پیام هایی را در میان شهروندان روسی اشاعه داده و از آنها می خواهند انتخابات ریاست جمهوری روسیه را نادیده بگیرند.

به گزارش تینار، در بیانیه این نهاد نوشته شد: «حملاتی سایبری با مشارکت متخصصان ارشد فن آوری اطلاعات آمریکا علیه سامانه های رای گیری الکترونیک از راه دور روسیه برای آنکه شمارش آرای بخش چشمگیری از رای دهندگان روس را غیرممکن سازند، برنامه ریزی شده است.»

این بیانیه تصریح ساخت واشنگتن در محاسباتش به دنبال این است که از طریق درخواست ها و حملات سایبری شرکت رای دهندگان در انتخابات روسیه را پایین آورده تا دلیلی برای زیر سوال بردن نتایج این انتخابات داشته باشد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روسیه: واشنگتن برای دخالت در انتخابات ما برنامه ریزی کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روسیه: واشنگتن برای دخالت در انتخابات ما برنامه ریزی کرده است"، کلیک کنید.