ریزش یک ساختمان در حال ساخت 3 کشته برجا گذاشت

ریزش یک ساختمان در حال ساخت 3 کشته برجا گذاشت

به گزارش تینار، مقامات محلی ایتالیا روز شنبه اعلام کردند که ریزش یک ساختمان سوپرمارکت در حال ساخت در شهر فلورانس ایتالیا دست کم سه کارگر را کشت و دو نفر دیگر مفقود شدند.

تینار در خبری نوشت این حادثه زمانی رخ داد که یک تیر بتن بر روی یک ساختمان پیش ساخته محل تجمع کارگران سقوط کرد و سپس فرو ریخت. مقامات محلی گفتند که تیم های امدادی در حال جستجوی مفقودان هستند و بیم آن دارند که تعداد قربانیان بیشتر شود.

سه کارگر دیگر که از زیر آوار ساختمان فروریخته بیرون آورده شده بودند به بیمارستان های محلی منتقل شدند و بعداً گفته شد که وضعیت آنها وخیم است.

یوجنیو جیانی، رییس منطقه توسکانی شهر فلورانس، گفت که در زمان حادثه حدود 50 نفر در محل حضور داشتند، اما گزارش شده است که تنها هشت کارگر در زمان ریزش در اتاقک پیش ساخته بوده اند.

سوپرمارکت در حال ساخت بخشی از فروشگاه زنجیره ای اسسلونگا ایتالیا است.

داریو ناردلا، شهردار فلورانس، در پی وقوع این حادثه، در این شهر یک روز عزای عمومی اعلام کرد.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریزش یک ساختمان در حال ساخت 3 کشته برجا گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریزش یک ساختمان در حال ساخت 3 کشته برجا گذاشت"، کلیک کنید.