رییس دومای روسیه به ایران می آید

رییس دومای روسیه به ایران می آید

خبرگزاری «تاس» روسیه از حضور رییس مجلس دومای دولتی این کشور در مراسم یادبود شهدای سانحه سقوط بالگرد حامل شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی و دکتر حسین امیرعبداللهیان و همراهان مرحومشان خبر داد.

به گزارش تینار، در پی شهادت رییس جمهور کشورمان و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد، خبرگزاری «تاس» روسیه گزارش داد «ویاچسلاو وولودین» رییس مجلس دومای دولتی روسیه قرار است به عنوان نماینده مسکو در مراسم یادبود شهیدان آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و سایر مقامات ارشد ایران که روز یک شنبه در سانحه سقوط بالگرد به شهادت رسیدند، در ایران شرکت کند.

روز یک شنبه بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی به سمت شهر تبریز دچار سانحه هوایی شد که در نتیجه آن تمام سرنشینان این بالگرد به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

در پی این سانحه «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه پیام تسلیتی خطاب به رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس دومای روسیه به ایران می آید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس دومای روسیه به ایران می آید"، کلیک کنید.