سرود بیانی کوتاه و جذاب برای انتقال پیام است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، حجت الاسلام محمد علی نجفی عصر یک شنبه در مراسم رونمایی از سرود «بهتر از بهشت» با گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) و میلاد امام رضا (ع) اظهار کرد: در عصر جنگ روایت ها اگر نتوانیم روایت های درست را در جامعه ارایه دهیم روایت دشمن غالب می شود لذا زبان هنر یکی از ابزار روایت سازی در جامعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه سرود سلام فرمانده یکی از برنامه های مهمی بود که توسط گیلانی ها با زبان هنر در جهان طنین انداز شد، افزود: سرود بیانی کوتاه و جذاب برای انتقال پیام بوده و روشی کاملاً ایرانی و اسلامی و متناسب با مولفه های تربیتی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان با تاکید بر ارزش تربیتی زبان سرود افزود: سرود یکی از روش های سخن گفتن با جامعه و بستری برای انتقال مفاهیمی است که بیان مستقیم آن در جامعه میسر نیست.

وی با بیان اینکه باید با دقت به فعالیت دشمن نگریست تا دشمن با فعالیت خود ذهن جوانان را منحرف نکنند، تصریح کرد: باید نوجوانان را دریابید تا «مُرجعه» سبقت نگیرند، «مُرجعه» یعنی افرادی که معتقد دل پاک باشد کافی بوده و نیاز به عمل نیست سبقت نگیرد.

نجفی تفکر «مُرجعه» را خطرناک توصیف کرد چرا که بستر ساز هرگونه جنایتی خواهد بود، افزود: تفکر «مُرجعه» از زمان امام صادق (ع) بوده و امروز در جامعه ما نیز زمزمه می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان خطاب به نوجوان تاکید کرد: نوجوانان مسیرهای جدی، طولانی سخت و موثری را برای رسیدن به موفقیت پیش رو دارند اما خداوند مسیرهایی چون «احترام به پدر مادر» را به عنوان میانبُر رسیدن به موفقیت در مسیر نوجوانان قرار داده است.

سرود بیانی کوتاه و جذاب برای انتقال پیام است

به گزارش تینار، رونمایی از سرود «بهتر از بهشت» کاری از گروه سرود پسران تبار میرزا – بندر انزلی همزمان با ایام دهه کرامت و با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در بندرانزلی برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرود بیانی کوتاه و جذاب برای انتقال پیام است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرود بیانی کوتاه و جذاب برای انتقال پیام است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.