سه میلیارد دلار اعتبار برای اجرای طرح انسداد مرزهای شرقی

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: طبق اعلام وزیر کشور، مبلغ سه میلیارد دلار اعتبار برای اجرای طرح انسداد مرزهای شرقی (مرز با افغانستان) اختصاص یافته است.

سه میلیارد دلار اعتبار برای اجرای طرح انسداد مرزهای شرقی

آفتاب نیوز :

سرتیپ دوم ستاد حسن مکفی امروز در مراسم نامگذاری اماکن و تاسیسات مجموعه شرکت آب و فاضلاب مشهد به نام شهید «ولی الله فلاحی» اظهار کرد: چهار گروه مهندسی مرز نیروی زمینی ارتش برای اجرای طرح انسداد مرزهای شرقی (افغانستان) وارد منطقه شده اند.

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه شمال شرق نیروی زمینی ارتش افزود: طبق اعلام وزیر کشور مبلغ سه میلیارد دلار اعتبار برای اجرای طرح انسداد مرز شرقی (مرز با افغانستان) اختصاص یافته است و اجرای دیوار بتنی چهار متری، سیم خاردار، فنس و جاده اصولی از مواردی است که در بازه زمانی سه ساله اجرا می شود.

مکفی ادامه داد: منطقه شمال شرق استان های مازندران، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان را دربرمی گیرد که عملیات و لجستیک را باید در این استان ها اداره کنیم.وی گفت: مرز افغانستان نیز از تینار 1397 به ارتش واگذار شد و در مرز مستقر هستیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سه میلیارد دلار اعتبار برای اجرای طرح انسداد مرزهای شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سه میلیارد دلار اعتبار برای اجرای طرح انسداد مرزهای شرقی"، کلیک کنید.