سومین رویداد بین المللی نوروتاک دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

سومین رویداد بین المللی نوروتاک دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران سومین رویداد بین المللی نوروتاک را برگزار می کند.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری تینار، سومین دوره رویداد بین المللی نوروتاک Neuro Talk به همت معاونت بین الملل دانشگاه در تاریخ دوشنبه 27 فروردین در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه برگزار می شود.

رویداد نوروتاک 2024 به همت معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز تحقیقات علوم اعصاب این دانشگاه با سخنرانی 9 تن از صاحب نظران جامعه آکادمیک کشور برگزار خواهد شد. شرکت در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و تمامی شرکت کنندگان از معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران گواهی حضور دریافت خواهند کرد.

گفتنی است، رویداد نوروتاک با شعار ” نوروساینس همانند کهکشان گسترده، منظم و به همان اندازه ناشناخته است. ” در مرداد ماه 1401 فعالیت خود را آغاز کرد. نوروتاک رویدادی است که به بررسی علمی، روانشناسانه و فلسفی موضوعات مورد مناقشه است. جامعه هدف این رویداد عموم جامعه بوده و هدف آن افزایش آگاهی عمومی از این حیطه و کاربرد های آن است، تا ضمن معرفی صحیح این علم نوظهور بتوان به صورت علمی سیوالات اصلی جامعه، به خصوص جامعه آکادمیک، را پاسخ دهد.

در این رخداد با دعوت از برترین نوروساینتیست های کشور و افراد صاحب نظر در حیطه های تخصصی، افراد مختلف از مقامات کشوری و لشکری، سفیران، مدیران و معاونین کسب وکار های بزرگ کشور، مسیولین ارشد سازمان های آکادمیک و دانشگاه مختلف، اینفلوینسر های فضای مجازی سعی می شود تا این علم به نحوه درست به افراد معرفی شود تا با مشخص شدن تفاوت این علم با رشته های روانشناسی، روان پزشکی، رفتارشناسی و … بتوان این رشته را به عنوان یکی از پراهمیت ترین حیطه های آینده بشریت در صنعت، در نظام سلامت و در تکنولوژی های های-تک معرفی کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سومین رویداد بین المللی نوروتاک دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سومین رویداد بین المللی نوروتاک دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود"، کلیک کنید.