شروع تمرینات پرسپولیس از روز شنبه/زمان بازگشت گاریدو مشخص شد

شروع تمرینات پرسپولیس از روز شنبه زمان بازگشت گاریدو مشخص شد

سرمربی اسپانیایی پرسپولیس، پس از سفر چند روزه به کشورش، صبح شنبه به تهران باز می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تینار، خوان کارلوس گاریدو در نظر دارد با بازگشت از سفر چند روزه‌ای که خواهد داشت، تمرینات فصل جدید پرسپولیس را از روز شنبه ۲۳ تیرماه آغاز کند.گفتنی است، در صورتی که برنامه شروع تمرینات با توجه به در پیش بودن تاسوعا و عاشورای حسینی به بعد از این مناسبت‌ها موکول شود، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 خوان کارلوس گاریدو که برای نهایی کردن قرارداد همکاری، بازدید از امکانات، برگزاری جلسات کاری و بررسی شرایط تیم و نقل و انتقالات به تهران سفر کرده بود، فردا همراه با دستیارش تهران را ترک می‌کند تا با انجام امور شخصی، آماده اقامت در تهران و هدایت سرخپوشان ایران شود.

او صبح فردا پرواز می‌کند و صبح شنبه به همراه دستیارش به تهران بازخواهد گشت.

همچنین طبق هماهنگی‌های به عمل آمده در غیاب سرمربی، ادریس ساسی که از سوی وی به عنوان مربی بدنساز تیم تعیین شده است، روز سه‌شنبه عازم ایران خواهد شد و صبح چهارشنبه به تهران می‌رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شروع تمرینات پرسپولیس از روز شنبه/زمان بازگشت گاریدو مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شروع تمرینات پرسپولیس از روز شنبه/زمان بازگشت گاریدو مشخص شد"، کلیک کنید.